אודותי

שנכיר מקרוב?

אני אורית יצחק
מטפלת ומלווה תהליכי ריפוי שינוי והגשמה,
מציירת ציורים אנרגטיים.

חיה את חיי בהגשמת העצמי , מתאמנת ומאמנת לראיית היופי הפנימי והחיצוני. 

מטפלת, מרפאה ומלווה א.נשים בתהליכי שינוי והגשמה .כיום בעלת קליניקה לטיפולי מגע ,אנרגיה ותרפיה בתנועות עיניים EMID. מציירת ציורים אנרגטיים המאפשרים התבוננות פנימית וריפוי.
האתר הזה מביא לידי ביטוי את ההשלמה שלי עם היותי גם וגם וגם ומעניק לי אפשרות לבטא את כל התחומים בהם אני עוסקת באהבה רבה להנאתי ולפרנסתי.
את השינוי המדהים שאני עצמי עברתי בחיי מחיים מלאי ביקורת וצמצום לחיים מלאי סיפוק והכרת תודה אשמח שכל אשה תאפשר לעצמה לעבור, כי מגיע לכל אחת מכן לחיות את החיים הכי טובים שאפשר.
ראיית היופי והכרת תודה על היש, הם המפתחות העיקריים לחיים מלאי סיפוק, הצלחה ואהבה עצמית ואני כאן כדי ללוות כל אישה באשר היא לעבר מטרה זו, במגוון דרכים ושיטות.

אני חושבת שזה היה לקראת גיל 45 כשהבנתי שאני רוצה שינוי. שינוי אמיתי, כזה שישפיע על כל תחומי חיי.

אחרי 25 שנים כמאפרת מקצועית רציתי שינוי מקצועי. גם בחיי היום יום הבנתי שאני לא במקום הנכון כי לא הייתי שמחה ומסופקת ממה שיש לי ברוב התחומים. הדבר הראשון שעשיתי בלי להבין למה, היה ללמוד תטא הילינג. הקורס הראשון רק עניין אותי ברמה האישית ופתח לי עולם. בקורס השני כבר הבנתי מה אני רוצה ומה הדרך שלי.

בחרתי להיות מטפלת. הבנתי שאני נמשכת מאד לעולם הטיפולי ויש בי יכולת עמוקה לגעת באנשים פיזית ורגשית. פיתחתי יכולות של ראיית המעבר ואנרגיה ייחודית איכותית ועוצמתית הזורמת בין ידי.

עם השנים התחברה לי התמונה לביוטי תרפיה – טיפול המשלב את העבודה הפנימית עם הנראות החיצונית.

כיום אני מטפלת בעיקר בנשים ואנשים המחפשים ורוצים שינוי בחייהם. מבקשים לממש חיים טובים שמחים בריאים ומספקים.

אני חייה את חיי מתוך תחושה של שלווה פנימית ושמחה במה שיש.  ומאפשרת לעצמי ככל שאפשר לעשות את מה שאני רוצה ולשפר את מערכות היחסים שלי עם עצמי ועם הסביבה.

אם גם את מרגישה שאת יכולה ורוצה יותר ואת מוכנה לוותר על רעשי הרקע והאמונות מן העבר המנהליים את חייך את מוזמנת בשמחה.

תחומי המומחיות שלי

מה מדבר אלייך עכשיו?

סדנאות ביוטי תרפיה
"היופי בכל והכל בך"

טיפול
ליווי וריפוי בדרך למימוש והצלחה

ציור
ציורים אנרגטיים עם תדר מרפא

מוזמנת לשוחח איתי

משהו באתר דיבר אליך ? קורא לך?
תכתבי לי ואצור איתך קשר.