ממליצות

תראי מה הן מספרות

המפגש הראשון היה עוצמתי במיוחד, הוא עזר לי לשחרר משהו תקוע. המפגשים האחרים סייעו לי לחשוב, לפתוח את הלב, המיינד והרצון ולמקד את עצמי לקראת הקבלה של כל הטוב שמופנה אלי אם במילים ואם במעשים ללא תחושת ה"זה לא מגיע לי ". סדנת האיפור מיקדה אותי ועשתה לי סדר. סגרה את המעגל - לקבל את עצמי ולקבל את מי שמסתכל עלי.
יש לך את הכולת לראות אותי מבפנים. לזהות תקיעות להציף ולקלף אותה עד כדי כך שהיא הופכת ממחסום רגשי למושג בעל משמעות חיובית שכייף להתקל בו, לגעת בו, ולהנות באמצעותו מחוויות טובות ומעשירות. סוג של מטה קסם.
באתי לתהליך שלא ידעתי עליו כלום, עם הרבה אמונה בך ועם הרבה רצון להכל וזאת מתוך האהבה העצמית שיש בי. התחלנו לעבוד ואני אוספת תהליכים שונים וחדשים שלא הכרתי על עצמי ודרכי התיחסות וטיפול בהם. הצצה את הפנים ואל החוץ - לפנים שלי שהן ללא ספק מספרות את הרגשות שלי, החרדות שלי ומצב הרוח שלי ועל הימים שעוברים עלי. זה תהליך מונחה אהבה של תן וקח לקבל ולתת מבחוץ - ממך אלי וחזרה ומהבפנים שלי לעצמי. אויי, כמה זה קשה ולמדתי לרכך את הקושי. תודה אהובה, בעזרתך אני מצליחה לבקש וגם לקבל.
אני באופן אישי מאוד ממליצה על סדרת הטיפולים. ראשית זה מאוד ממוקד, שנית לי באופן אישי זה אישי עזר להתחבר לעצמי להבין שרק אני באמת לפי האינטוציות ותחושת הבטן שלי יודעת מה נכון לי ולפי הדרך והאמת שלי אני צריכה ללכת ולהחליט. אני בעיקר ממליצה לנשים שנמצאות באיזשהו צומת דרכים ומרגישות קצת "תקועות" ולא מתקדמות.
הגעתי לאורית אחרי תקופה ארוכה של חיפוש עבודה ומעבר בין עבודה זמנית לעבודה זמנית אחרת. בעקבות הטיפולים והמשפטים שאורית נתנה לי להגיד, נפל לי "האסימון" והבנתי שאני לא מקדמת את עצמי לשום מקום. בין הטיפול האחרון לסדנת איפור התגבשה אצלי ההחלטה אני כבר לא יכולה להמשיך באותה דרך. בסדנת איפור האחרונה - שיתפתי את אורית שאני עוזבת את העבודה הזמנית ומקדישה את כל הזמן שלי לחיפוש עבודה. ההחלטה הזו התבררה כנכונה- כבר באותה שבוע מיוזמתי האישית הצלחתי ליצור לעצמי 3 ראיונות עבודה באופן אקטיבי ביותר.
את אשה מדהימה ומוכשרת ברמות. קולטת מי נימצא מולך ,מה הוא מרגיש ומה הוא צריך. יודעת להתאים את הטיפול לבעיה ומלווה את המטופל לא רק מקצועית אלא כמו מישהו שמאד קרוב אליך. את אכפתית ויש לך דרך יחודית משלך. את מתאימה לטיפול יחידני וגם להכשרה בקבוצות. נעימה, כייף להגיע אליך לטיפול מגע מרגיע. הייתי ממליצה לכל אחת ואחד לנסות ולעשות משהו בשביל עצמו ולהגיע לטיפול מהסוג שאת נותנת. יש הרבה מטפלים, אבל את ייחודית. את אומנית
צילה אברהם